Türkyılmaz Ailesinin Mutluluğu

Bursa’nın tanınmış iş adamlarından Ünal Türkyılmaz ile  Sazcılar Yönetim Kurulu Başkanı Güler  Türkyılmaz’ın iş adamı oğulları Eray Türkyılmaz, geçtiğimiz günlerde Event Chef by Beceren’de düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle yaşamını Fatih&Hanife Koç’un kızları Gizem Koç ile yaşamını birleştirdi.

Botanik Parkta bulunan Event Chef By Beceren’de gerçekleşen düğün törenine Bursa ve İstanbul’dan olduğu kadar yurt dışından çok sayıda sanayici ve işadamı katıldı. Evlatları sayesinde akrabalık köprüsü kuran Türkyılmaz ve Koç  aileleri, çiçeği burnunda çiftin mutluluklarına tanıklık etmek için davete katılan konuklarla yakından ilgilendiler.

Birbirlerine olan uyumlarıyla dikkat çeken Gizem & Eray Türkyılmaz çiftinin nikah töreninde oldukça heyecanlı olmaları dikkat çekti. Çiftin şahitliklerini Hasan Sazcılar, Onur Alp Cura, Figen Karabayır ve Selin Gökçadır üstlendi. Gerçekleşen nikah töreni sonrasında gecenin açılış dansını Nat King Cole-Love şarkısı eşliğinde havai fişeklerin geceyi aydınlattığı sırada yapan çiftin mutlulukları dikkat çekiyordu. Dansın ardından masaları dolaşarak tebrikleri kabul eden Gizem & Eray Türkyılmaz çifti, gecenin ilerleyen saatlerinde düğünün sonlanmasının ardından balayını geçirmek için Hawaii’ye gittiler. Genç çifte bir ömür mutluluklar diliyoruz.